Pozycjonowanie Myszków

O firmie

kilka słów ...

Firma PREMESSO powstała w roku 2010 w Myszkowie i od samego początku swoją działalność skupia wokół szeroko pojętego marketingu internetowego. Przez te kilka lat obecności na rynku rozwinęliśmy szeroką gamę świadczonych usług internetowych, natomiast wysoka jakość usług pozwala nam na ciągły rozwój i pozyskiwanie nowych klientów.

Aktualnie obsługujemy kilkaset firm z całej Polski oraz z zagranicy (Niemcy, Anglia, Czechy, Rosja). Naszymi klientami są zarówno małe i średnie firmy, ale coraz częściej zgłaszają się do nas duże firmy, które są znane i cenione w całej Polsce.

Jako firma posiadająca bardzo szeroki zakres świadczonych usług jesteśmy partnerami dla wielu agencji interaktywnych z zakresie usług SEO.

Wiemy, że wykonana przez nas praca ma bezpośredni wpływ na zyski naszych klientów. Taka świadomość wpływa na nas mobilizująco.

nasze zasady
uczciwość

Nie pozwalamy sobie na świadome niedomówienia, po to aby wykorzystać klienta. Wiemy, że uczciwym podejściem do naszych partnerów zyskujemy ich zaufanie i sprawiamy, że prowadzenie biznesu staje się łatwiejsze.

profesjonalizm

Nie świadczymy usług o niskiej jakości. Stawiamy na rozwiązania najwyższej jakości, nawet wtedy kiedy klient od nas tego nie wymaga.

dlaczego my ?
POSIADAMY DOŚWIADCZENIE

Od 2010 roku zdobywamy doświadczenie, którym służymy wszystkich firmom poszukującym profesjonalnych usług SEO i SEM.

JESTEŚMY SKUTECZNI

Proponujemy Państwu tylko skuteczne rozwiązania, które mają prowadzić do zwiększenia Państwa zysków.

ROZWIJAMY SIĘ

Stale zdobywamy nową wiedzę oraz szkolimy się. Cały czas monitorujemy skuteczność naszych działań i optymalizujemy je.

SŁUŻYMY POMOCĄ

Przez cały czas współpracy mogą Państwo liczyć na pomoc z naszej strony. Pomagamy nie tylko w kwestii podjętych przez nas działań, ale też staramy się służyć swoją wiedzą w innych aspektach prowadzonej działalności.

JESTEŚMY ELASTYCZNI

Chcemy aby każdy nasz klient był usatysfakcjonowany z naszych usług. Dlatego każdego klienta traktujemy indywidualnie.

KONKURENCYJNA CENA

Cena świadczonych przez nas usług jest obniżona do minimum. Jednocześnie poziom ceny pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Facebook Premesso.pl